• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Bergamont


Vyhledávali jste výrobce Bergamont a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Bergamont máme 72 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky Bergamont: 72

Horské elektrokolo Bergamont E-Trailster Elite 27

Zcela nové celoodpružené elektrokolo se skvěle integrovaným motorem Shimano 8000 a s moderní allmountine geometrií. Sportovní kolo silné ve stoupání a jisté ve sjezdech - je vybaveno řazením SRAM XX1 Eagle, které je tiché, intuitivní...

Cena od 161 990 Kč

Městské elektrokolo BGM E-Horizon 7.0 Gent

Řada E-Horizon nabízí široký výběr moderních elektrokol jak s řetězem, tak s nábojem s vnitřním řazením. Pohonné jednotky Bosch Active a Performance Line najdete v celé řadě buď v kombinaci se 400 Wh nebo 500 Wh akumulátorem. Kromě...

Cena od 67 172 Kč

Městské kolo Bergamont Summerville N7 FH

Klasický, nadčasový a moderní: Summerville kombinuje tradiční styl s moderní konstrukcí z lehkého hliníku. Obsahuje 7rychlostní náboj s vnitřním řazením.

Cena od 22 690 Kč

Elektrokolo Gravel Bergamont E-Grandurance Elite

Multifunkční all-road kolo s pohonem Fazua. Točivý moment 55 Nm a kapacita baterie 252 Wh posouvají limity na všech plánovaných trasách.

Cena od 106 790 Kč

Horské elektrokolo Bergamont E-Revox Premium Expert FMN

Nejmodernější hardtail e-mtb založený na nové rámové platformě, moderní a specifický design pro ženy, nejnovější generace pohonné jednotky Bosch, maximální úroveň integrace a mnoho nových funkcí.

Cena od 112 190 Kč

Juniorské kolo Bergamont Revox 24 Boy

Hip 24" dětské kolo pro chlapce s robustní odpruženou vidlicí a dětskou geometrií pro snadné a ergonomické šlapání.

Cena od 13 390 Kč

Elektrokolo Gravel Bergamont E-Horizon Sport Gent black

Sportovní, výkonné e-trekingové univerzální kolo s maximální integrací nejnovější pohonné jednotky Bosch a baterií PowerTube s kapacitou 625 Wh

Cena od 87 990 Kč

Elektrokolo Gravel Bergamont E-Horizon Edition LTD Gent

Limitovaná edice e-trekking tourer kola s exkluzivním dvoubarevným lakováním bílá tmavě červená. Moderní klasika s tichou pohonnou jednotkou Bosch a plně integrovanou 625 Wh baterií PowerTube.

Cena od 87 990 Kč

Trekingové elektrokolo Bergamont E-Horizon Sport Lady

Sportovní, výkonné e-trekingové univerzální kolo s maximální integrací nejnovější pohonné jednotky Bosch a baterií PowerTube s kapacitou 625 Wh.

Cena od 87 990 Kč

Elektrokolo Gravel Bergamont E-Horizon Elite Belt Amsterdam

Univerzální e-treking nenáročný na údržbu s novou kombinací spolehlivého náboje Shimano Nexus a řemenového pohonu. Maximální integrace nejnovější pohonné jednotky Bosch a baterie PowerTube.

Cena od 104 090 Kč