• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Ponožky SILVINIO nereto



Ponožky SILVINIO nereto
Skladem ✅

405 Kč

Ponožky SILVINIO nereto
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
(32 hodnocení)
Cena od 405Kč

Krátký popis
„Řeknete si ponožky, taková blbost. Nesmí být ani dlouhé, ani krátké. Ani tenké, ani tlusté a musí dobře sát pot. Vybrat si tu ideální ponožku není vůbec jednoduché. Nereto ponožky jsou super jak pro drsné enduro závody,...

Celý popis
  • Cena od: 405 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Ponožky SILVINIO nereto



Na níže uvedených eshopech se prodává Ponožky SILVINIO nereto a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Ponožky SILVINIO nereto v akci?


Ponožky SILVINIO nereto
Ponožky SILVINIO nereto

405 Kč

Heureka
Ponožky SILVINIO nereto
Nejnižší cena
Vyhledat




Produkt Ponožky SILVINIO nereto z kategorie Dámské ponožky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě C store.cz za cenu 405 Kč.


Informace o Ponožky SILVINIO nereto


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Dámské ponožky

💰 Cena

405


Často kladené otázky k Ponožky SILVINIO nereto


❓ Kolik stojí Ponožky SILVINIO nereto?

Produkt Ponožky SILVINIO nereto můžete zakoupit již od 405Kč v eshopu C store.cz


❓ Kde koupit Ponožky SILVINIO nereto?

Produkt Ponožky SILVINIO nereto si můžete zakoupit například v eshopu C store.cz


❓ Je Ponožky SILVINIO nereto skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Ponožky SILVINIO nereto skladem. Podívat se můžete třeba na eshop C store.cz



Jaké jsou neprodávanější dámské ponožky?


Nejprodávanější dámské ponožky jsou obvykle bavlněné, bambusové, ponožky s vyšším podpatkem, punčochové ponožky a ponožky s protiskluzovou úpravou. Všechny tyto druhy ponožek jsou oblíbené pro jejich pohodlí a trvanlivost. Bavlněné a bambusové ponožky jsou nejpohodlnější, zatímco ponožky s vyšším podpatkem poskytují dobrý tvar nohou. Punčochové ponožky jsou skvělé pro zimní teplo a protiskluzové ponožky jsou nezbytné pro bezpečnost.
V souhrnu, nejprodávanější dámské ponožky jsou obvykle bavlněné, bambusové, ponožky s vyšším podpatkem, punčochové ponožky a ponožky s protiskluzovou úpravou. Tyto druhy ponožek jsou oblíbené pro jejich pohodlí a trvanlivost.



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další dámské ponožky. Podívejte se na jejich nabídku.







Vyhledávejte další dámské ponožky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší dámské ponožky.

Dále pro Vás máme dámské ponožky podle ceny

Detailní informace a recenze Ponožky SILVINIO nereto

„Řeknete si ponožky, taková blbost. Nesmí být ani dlouhé, ani krátké. Ani tenké, ani tlusté a musí dobře sát pot. Vybrat si tu ideální ponožku není vůbec jednoduché. Nereto ponožky jsou super jak pro drsné enduro závody, tak i pro ježdění s?kámošema na oblíbeném trailu“ říká Michal Prokop. Díky materiálu Coolmax jsou ponožky navíc velmi lehké, jemné a prodyšné, nebudou tak zapáchat ani po celodenním ježdění na trailech. Ponožky jsou designem sladěné s?novou enduro kolekcí. Výška komínu ponožky je 15 cm. Materiál   Cotton -  přírodní materiál, který dobře absorbuje vlhkost, má výbornou pevnost v tahu a oděru, která se zvyšuje za vlhka. Má příjemný omak

Parametry Ponožky SILVINIO nereto


Veškeré další parametry výrobku Ponožky SILVINIO nereto naleznete například na webu Pepebike.cz

Štítky pouktu Ponožky SILVINIO nereto

Pro produkt Ponožky SILVINIO nereto v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.